UP
TO
DATE
UP TO DATE FESTIVAL
8-9.09.2017 BIAŁYSTOK
1988 live Daaz

69Beats to działający aktywnie od 2008 roku, wszechstronny DJ z Sopotu, regularnie rozkręcający imprezy w całej Polsce i nie tylko. Wielki miłośnik nowoczesnych DJ-skich urządzeń i technologii, a co za tym idzie autor wielu oryginalnych patentów, dzięki którym wszędzie gdzie się pojawia stara się udowadniać, że zawód DJ-a nie polega wyłącznie na puszczaniu po sobie utworów. Jego zamiłowanie do innowacji i nietypowego grania zaowocowało zdobyciem tytułu Mistrza Polski DJ-ów w zawodach Red Bull Thre3style 2016 oraz wystepem w stolicy Chile - Santiago, gdzie reprezentował nasz kraj w finałach Mistrzostw Świata, podczas których miał przyjemność grać przed takimi legendami jak DJ Jazzy Jeff, Mix Master Mike, DJ Craze, Skratch Bastid, Z-Trip, czy DJ NuMark. Na portalu DJcity jego umiejętności Skratch Bastid podsumował słowami:

"69Beats prezentuje świetną równowagę pomiędzy muzykalnością, techniką i selekcją muzyczną. Jest jednym z najbardziej obiecujących mistrzów jakich widzieliśmy w 2016 roku na Red Bull Thre3style."

Jego talent doceniany jest nie tylko przez gwiazdy DJskiej sceny, ale też przez wielbicieli DJingu z całego świata, którzy filmy z jego udziałem obejrzeli już ponad MILION razy. Oprócz niezliczonych klubowych imprez, zarówno solo jak i u boku najlepszych DJ-ów, Sixty ma na koncie występy na znanych festiwalach muzycznych takich jak Open'er, Up To Date Festival, SnowShow Music Fest, czy czeski Beats For Love, supporty różnych znanych osobistości polskiej i zagranicznej sceny muzycznej, masę występów na alpejskich stokach w ramach zimowych wyjazdów SNOWSHOW, oprawę muzyczną wielu eventów promocyjnych największych światowych marek, a jego najnowszym dzieckiem jest, stworzony wspólnie z duetem barmańskim Flair Play, nowatorski show, stanowiący jedyne w swoim rodzaju połączenie pokazu DJ-skiego, flairu, fire-show oraz wizuali.

 

facebook