UP
TO
DATE
UP TO DATE FESTIVAL
5–8.09.2019 BIAŁYSTOK

Wyślij Pocztówkę do Babci z Up To Date 2019Cześć! Na początek pozwolimy sobie przypomnieć o akcji 50+. Zaproś starsze pokolenie na UTDF! www.uptodate.pl/50plus/ 
A z Pocztówkami, to jest tak -  m
imo, że akcja nazywa się W​yślij ​Po​cztówkę do Babci, to dedykowana jest dla rodzin i najbliższych uczestników festiwalu. Wyślijmy ją więc do Babci, Dziadka, Rodziców czy najlepszego Kumpla, który nie mógł niestety się razem wybrać na festiwal do Białegostoku. Zróbmy komuś miłą niespodziankę! Jedyne co musisz, to mieć adres i wpaść na nasze stanowisku na Stadionie Miejskim podczas festiwalu, bo zarówno pocztówki jak i znaczki będą dla Ciebie za darmo. Będą też długopisy i skrzynka Poczty Polskiej, wszystko załatwisz na miejscu. 

Obecny świat, wysoce zdigitalizowany pozwala na dotarcie w kilka sekund na drugi kraniec świata. Przepływ ilości informacji powoduje, że zapominamy często co wysłaliśmy i kiedy. Nasza pocztówka będzie sympatyczną drobiazgiem, który zostanie włożony za szybę meblościanki, w ramę lustra czy postawiony na komodzie, a jeśli zobaczymy ją w odwiedzinach u ów adresata, będzie cieszyć za każdym razem i przypominać o mile spędzonym czasie. 


PROSTE ZASADY GRY:

→ Przygotuj adres

→ Wybierasz pocztówkę

→ Napisz coś od serca i zaadresuj

→ ​Dostajesz znaczek

→ Wrzucasz do skrzynki

→ Czekasz na odzew

 

WAŻNE INFORMACJE:

→ Akcja jest 100% darmowa.

→ Pamiętaj adres sympatycznej osoby do której wysyłasz pocztówkę (najlepiej miej w telefonie lub na kartce w kieszeni).

→ Jeśli nie pamiętasz kodu pocztowego to znajdziesz go na   www.kody.poczta-polska.pl

 Wszystkie niezbędne atrybuty do wysłania pocztówki znajdują się na stanowisku (jak na poczcie).

→ Warto się spieszyć z wysyłaniem kartek, ta oferta zależy od ilości uczestników i na pewno nie będzie trwała przez całą imprezę, a stanowisko pocztowe będzie otwarte w godzinach 19:00 – 01:00 lub do wyczerpania pocztówek i znaczków. Kto pierwszy ten lepszy!
→ Zastrzegamy sobie prawo do odwołania akcji „Wyślij pocztówkę do Babci" w dowolnym momencie z powodu
​wyczerpania asortymentu.
 
 → Akcja dotyczy wyłącznie Stadionu Miejskiego - w strefie Market. Nie dotyczy jednak Centralnego Salonu Ambientu, który odbywa się w innych lokalizacjach.