UP
TO
DATE
UP TO DATE FESTIVAL
5–8.09.2019 BIAŁYSTOK

BTS pres. UTDF Artists [Podcast 098] – Teste

Teste to ostatni artyści wspólnych podcastów Behind The Stage x Up To Date Festival. Na żywo usłyszycie ich w piątek, 7.09, na scenie Pozdro Techno.

 

Link do podcastu

 

O Teste trzeba powiedzieć jedno: potrafiło wrócić w wielkim stylu, racząc nas po ćwierć wieku (sic!) przerwy nowym, autorskim materiałem zawartym na „The Box Man” – EPce składającej się z pięciu oryginalnych traków. 

Legendarny projekt zrodzony w kanadyjskim Ontario na początku lat 90. zdefiniował brzmienie sceny na długie lata za sprawą wydanych wówczas utworów, zwłaszcza „The Wipe” i „Regions”. Zaledwie kilka zagranych wtedy undergroundowych, koncertów wystarczyło, by odcisnąć nieusuwalne piętno na świadomości i brzmieniu muzyki techno. Po serii performansów duo zniknęło ze sceny na ponad dwie dekady tak samo nagle, jak się na niej pojawiło. 

Czerwiec 2018 roku przyniósł jednak wspomniane wydawnictwo a The Box Man jest ścisłą kontynuacją myśli i emocji zawartych na wielopłaszczyznowych utworach sprzed niemal trzydziestu lat. To bezkompromisowe techno eksplorujące płaszczyzny duchowego wykluczenia i świadomej autoanalizy. Muzyka, która z pewnością nie pozostawia obojętnym. 

https://www.uptodate.pl/pl/artysci/teste-live/