UP
TO
DATE
UP TO DATE FESTIVAL
5–8.09.2019 BIAŁYSTOK

Jędrzej Dondziło nominowany do tytułu Kulturysty Roku 2018!

Jędrzej Dondziło, nasz dyrektor programowy i inicjator, nominowany do tytułu Kulturysty Roku 2018 przez RADIOWY DOM KULTURY nadawany na falach Programu Trzeciego Polskiego Radia.
"Za przekucie pasji do muzyki w pasję do organizowania wyjątkowego festiwalu na polskiej mapie muzycznej. Za stworzenie imprezy, na której wszystko jest niezapomniane – od podejścia do publiczności i artystów po podejście do miejsca, w którym festiwal się odbywa. Za uwzględnianie lokalności bez kompleksów i budowanie światowego wydarzenia w Białymstoku."

Czym jest tytuł Kulturysty Roku?
"(...) przedstawiamy pięć osób, które nominowaliśmy do tytułu Kulturysty Roku 2018. To honorowe wyróżnienie zaczęliśmy przyznawać rozumiejąc, że kultura potrzebuje działaczy i często w niedużych ośrodkach dzieją się rzeczy wyjątkowe na skalę świata tylko dzięki pasji i umiejętnościom takich właśnie szaleńców. Realizują pomysły, zachęcają do działania innych, zmieniają świat.  Do tej pory tytuł Kulturysty Roku przyznaliśmy Cecylii Malik, Honzie Zamojskiemu, Danielowi Rycharskiemu, Monice Wolańskiej,Michałowi Szladze, Iwonie Furmańczyk, Agnieszce Pajączkowskiej i Ewie Langer."

Więcej informacji i pozostali nominowani w poniższym linku:
https://www.polskieradio.pl/…/…/2238803,Kulturysci-na-start…