UP
TO
DATE
UP TO DATE FESTIVAL
5–8.09.2019 BIAŁYSTOK

Mural Wyślij Pocztówkę do Babci

<<LINK DO POSTA>>
<<PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ>>

„Sami przed sobą zgrywamy wiecznie zabieganych i zajętych, przez co zapominamy o tym, co zbyt często uznajemy za niewarte zapomnienia. Czasem dotyczy to naszych najbliższych, czasem po prostu nas samych. Dbaj o bliskich, pamiętaj. To proste :)“

– to słowa zdobiące nasz nowy mural, który stanowi ciąg dalszy działań społecznych Up To Date Festivalu oraz akcji pt. "Wyślij Pocztówkę do Babci". To wyraz naszej miłości do świata i ludzi. Tak się cieszymy, że to się udało!

Gwoli jasności… “Wyślij Pocztówkę do Babci” to akcja Up To Date Festivalu dająca możliwość wysłania w jego trakcie pocztówki do Babci, Dziadka czy najlepszego kumpla. Festa nocna trwa, artyści grają koncerty, a kolejka do stanowiska pocztówkowego stoi non-stop, jak za mięsem za młodości Babci. Piękna sprawa.

Więcej informacji o WPdB znajdziecie tu: https://bit.ly/2K2TJ6n

Nie ma potrzeby słodzić bez powodu, ale pewne słowa muszą zostać wypowiedziane...

Pani Eugenia, która zgodziła się na to, by wystąpić "w-roli-głównej" naszego malowidła, to przewspaniała i wyjątkowa osoba, a przebywanie z nią i praca to zaszczyt i piękne przeżycie. Nie wolno tu zapomnieć o Jej wnuczku, Andrzeju Bajguzie, a także całej rodzinie Pani Eugenii, których pomoc w realizacji "misji" była nieoceniona. Brak nam słów, by wyrazić radość i wdzięczność!

Cały proces powoływania do życia muralu nie odbyłby się, gdyby nie wsparcie naszych przyjaciół z Łomża Jasne Pełne​, Urzędu Marszałkowskiego Województwo Podlaskie​ oraz Miasta Białystok. Same "wsparcie" i "finanse" to za mało – tu trzeba prawdziwej otwartości i zaufania. Wielkie dzięki za to, że wyraziliście chęć pomocy w realizacji tej szalonej wizji! Niech to również będzie zachęta i inspiracja dla innych – i twórców, i sponsorów – by wspólnie (starać się) zmieniać ten coraz bardziej zagmatwany świat!

Pozwólcie jeszcze, że na koniec tego przydługiego tekstu, jak na standardy tl;dr, wspomnimy całą ekipę stojącą za realizacją tego dzieła:

Idea, art & creative direction
Cezary Chwicewski​

Wykonanie
Good Looking Studio​

Projekt graficzny
Jan Estrada-Osmycki​

Zdjęcie
Zukography. gosia zuk photography​

Słowa
Michał Wolski​

Produkcja
Tomek Hoax​
Jędrzej Dondziło​

Oraz
Andrzej Bajguz​
Maciej Maksimowicz​
Maciej Zalewski
Piotr Jać​

Foto
Maciej Korsan Studio​

Dbaj o bliskich, pamiętaj. To proste :)

#wyslijpocztowkedobabci
#WPdB
#pozdrodziadek
www.uptodate.pl/pocztowka