UP
TO
DATE
UP TO DATE FESTIVAL
5–8.09.2019 BIAŁYSTOK

NAGRYWAMY?

To mamy dla Was niespodziankę...
Przyszykowaliśmy coś, czego jeszcze nie było. Chcemy byś był/była częscią naszej kreacji, głosem swojego miasta i jeszcze coś z tego miał/miała dla siebie. Aż się sami boimy jaka to może być masakra...
Wydarzenie FB: http://www.facebook.com/events/659665557524708/

Tegoroczny pomysł na promocję uwzględnia samych Białostoczan - twórcy filmu zapraszają mieszkańców naszego miasta do udziału we wspólnej scenie która będzie wieńczyła długie miesiące ciężkiej pracy przy filmie totalnie wyjątkowym i różniącym się od innych. Wielopłaszczyznowa opowieść, pozytywne, uniwersalne przesłanie i niespodziewany komunikat płynący z filmu zmienią festiwal Up To Date już na zawsze. Całe lato 2016 roku organizatorzy czekali na ten niedzielny dzień, w którym Białostoczanie nadadzą finalny sens tej kreacji.
W najbliższą niedzielę, już w ta niedzielę, czwartego września o godzinie 17:00 schody Teatru Dramatycznego zamienią się gigantyczny plan filmowy. Dołączony film z zaproszeniem dodatkowo wiele wyjaśnia.
Pragniemy zebrać wszystkich tych, którym tak samo mocno zależy na wspólnym promowaniu Białegostoku i festiwalu Up To Date. Pokażmy ile jest w nas energii i na co nas stać.