UP
TO
DATE
UP TO DATE FESTIVAL
5–8.09.2019 BIAŁYSTOK

Pożegnanie Dworca PKS — Up To Date Festival After Party

Po Stadionie Miejskim, Operze i Filharmonii Podlaskiej, Spodkach i Pałacu Branickich wkraczamy w tym roku do kolejnej kultowej lokalizacji w Białymstoku – Dworca PKS!Up To Date Festival, edycja 2016 przejdzie do historii wspólnie z monumentalnym budynkiem, który od czasów PRL odprawił i przyjął już setki tysięcy podróżnych. Nie mogliśmy odpuścić sobie tej okazji na pożegnanie się z tym miejscem w naszym stylu. Jest to jedyna i ostatnia okazja by zatańczyć na granitowych płytach Dworca PKS.

Przyglądając się surowym, przesiąkniętym zmęczeniem podróżnych przestrzeniom dworca nie mieliśmy w głowie innego bookingu niż Syny. Duet ten charyzmatycznie zawładnął sceną na Up To Date Festival w 2015 roku. Orientuj się! Z opaską z tegorocznego UTDF na ręku wejdziesz za jedynie 15 zł.

Drugim gościem będzie ziom zasłużony polskiej scenie – Daniel Drumz, reprezentant U Know Me Records, wyznający zasadę „Kto dobry gracz ten wie, kto lamus ten nie”. Do pieca dokładać będą również białostoczanie odpowiedzialni za festiwal, czyli Majki, DJ Czarek i Dtekk w zaskakujących odsłonach muzycznych.

Zapraszamy zatem na jedyne w swoim rodzaju after party – koniec UTDF 2016, koniec dworca, koniec świata!

Zagrają i zatańczą:
Syny (Latarnia Rec.)
Daniel Drumz (U Know Me Rec.)
DJ Czarek (Wygoda Rec. / Up To Date Festival)
Dtekk (Technosoul / Up To Date Festival)
Majki (Up To Date Festival)

Informacje organizacyjne:

1. Sprzedaż biletów prowadzona będzie jedynie na wejściu na imprezę w cenie 15 zł (z nienaruszoną opaską z Up To Date 2016 na ręku) i 25 zł (pozostali uczestnicy)
2. Ilość biletów jest mocno ograniczona!
3. Z uwagi na uregulowania prawne na dworcu nie będzie prowadzona sprzedaż napojów, a w szczególności alkoholu.