UP
TO
DATE
UP TO DATE FESTIVAL
5–8.09.2019 BIAŁYSTOK

Trzecie ogłoszenie artystów !

Znamy kolejnych artystów, którzy wystąpią na tegorocznym Up To Date Festival 23 i 24 września w Białymstoku. Tym razem organizatorzy ujawniają nazwiska spod znaku techno, electro i ambientu.


Trzecie ogłoszenie artystów:
/Third artist announcement:

I-F
Legowelt Live
UMWELT
Rommek
Noordwiijk Live

Następne ogłoszenie artystów:
/Next artist announcement:

09 08 2016

 

Dwóch Holendrów: Legowelt i I-F wystąpi we wrześniu na festiwalowych scenach ulokowanych na krytych, surowych parkingach Stadionu Miejskiego w Białymstoku. Pierwszy, znany z wielogodzinnych improwizacji dźwiękiem wymykającym się jakimkolwiek klasyfikacjom. Drugi zaś, to ojciec chrzestny brzmienia tzw. West Coast of Holland i właściciel wpływowych wytwórni płytowych.. Przestrzeń pomiędzy dwoma holenderskimi biegunami wypełni Francuz Umwelt, którego muzyczny instynkt nie zawodzi od ponad dwudziestu lat.

U boku niezwykle doświadczonych graczy po raz pierwszy w Polsce zaprezentuje się Rommek, świeży i wschodzący artysta mieszkający w Londynie, który konsekwentnie wspina się po szczeblach kariery na współczesnej scenie techno, pojawiając się na wydawnictwach u boku tak ważnych postaci sceny jak np. James Ruskin czy Luke Slater.

Muzyczne uniesienie zapowiada się natomiast na scenie jednego z dwóch Centralnych Salonów Ambientu, gdzie wystąpi Noordwiijk, Kanadyjczyk, w nagraniach którego flet, klarnet, obój czy rożek angielski spotykają się z delikatnym chóralnym śpiewem głęboko angażując emocjonalnie słuchaczy. Warto wspomnieć, że artysta nie odwiedzał wcześniej tej części świata.

Kolejne Nazwiska tegorocznego Up To Date Festival ogłosimy w pierwszych dniach sierpnia. Spodziewajcie się jak zawsze nieoczywistych i solidnych wyborów programowych, z akcentem na artystów, którzy wystąpią na scenie T-Mobile Electronic Beats.