UP
TO
DATE
UP TO DATE FESTIVAL
5–8.09.2019 BIAŁYSTOK

UP TO DATE FESTIVAL OGŁASZA NABÓR DO WOLONTARIATU!

Organizatorzy wydarzenia poszukują chętnych do pomocy w organizacji festiwalu Up To Date w Białymstoku. Szczególnie mile widziane będą osoby słowne, komunikatywne, obowiązkowe, otwarte na nowe wyzwania i naukę, które nie boją się przekraczać granic swoich możliwości.

Wolontariuszem może zostać osoba pełnoletnia. Zainteresowani wolontariatem powinni przesłać swoje zgłoszenia na adres email wolontariat@uptodate.pl. Nabór trwa do 7 sierpnia. Działalność w wolontariacie obejmuje okres od 11 sierpnia do 9 września. Szczegółowe zasady oraz harmonogram pracy zostaną omówione i określone podczas indywidualnych spotkań z organizatorami.

Up To Date to wydarzenie, które od lat gromadzi w Białymstoku wielotysięczną publiczność skupiając ogólnopolską i międzynarodową uwagę. Organizatorzy festiwalu konsekwentnie podążają obraną przez siebie drogą jakości, co zawsze owocowało świetną publicznością, a co za tym idzie – atmosferą nie do podrobienia. Tegoroczna, ósma edycja odbędzie się w dniach 8-9 września m.in w Operze i Filharmonii Podlaskiej oraz na Stadionie Miejskim w Białymstoku