UP
TO
DATE
UP TO DATE FESTIVAL
5–8.09.2019 BIAŁYSTOK

ŻUBROFFKA na Up To Date Festival!

Kolejnym partnerem wraz z którym zaprezentujemy klipy muzyczne w Kinie ŻUBR jest Białostocki Ośrodek Kultury(BOK) wraz z rozkręconymi przez działający przy BOK, dkf GaG projektami: Filmowe Podlasie Atakuje oraz Żubroffka.

Filmowe Podlasie Atakuje! Reaktywacja (FPA! R) to jedna z najbardziej rozpoznawalnych akcji na wschodzie popularyzująca kino niezależne z północno-wschodniej Polski. To unikalne lokalne działanie, które swój rozmach i sukces zawdzięcza miejscowej energii oraz wrodzonemu poczuciu humoru. Pokazy FPA!R odbywają się w całej Polsce, a także poza jej granicami . Filmy w ramach FPA!R reprezentują wszelkie gatunki filmowe, zaś ich autorzy to zarówno twórcy nagradzani na ogólnopolskich festiwalach, jak i debiutanci, zaczynający dopiero swoją przygodę z filmem.
www.filmowepodlasieatakuje.pl


ŻUBROFFKA to największe FILMOWE wydarzenie w tej części Europy!, które od ponad dekady buduje kulturalny pomost między Wschodem i Zachodem, Północą i Południem! Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych ŻUBROFFKA jest imprezą otwartą i bez granic, szanującą odmienność oraz różnorodność tak charakterystyczną dla podlaskiej ziemi, miejscem spotkań twórców otwartych na ŚWIAT, LUDZI, posiadających poczucie HUMORU oraz ceniących NATURĘ i jej wytwory. Festiwal stara się być platformą wymiany nowoczesnych idei i myśli, która umożliwia kreatywne spotkania twórców z Wschodu i Zachodu.
www.zubroffka.pl


Dodatkowa niespodzianką będzie pokaz specjalny szortów i klipów ze słowackiego Festiwalu Azyl
https://festival.azyl.sk/


A to wszystko zapętlimy! :)
Come and play with us! :)


zapraszamy do kina ŻUBR podczas UP TO DATE Festival!